Oyun Olarak Alışveriş Siteleri

Oyun satış sitelerinde, alışveriş oldukça güvenli siteler’de vardır fakat bir o kadarda güvenli olmayan sitelerde vardır. Burada bakılacak olan ilk yer sitenin lisansıdır. Sitenin lisansı sitenin en aşağısında yer alan bölümde yazar ve oradan bOyun Olarak Alışveriş Siteleri ilgi edinebilirsiniz. Veya İnternet üzerinden daha önce alışveriş yapmayı deneyen kişilerin görüşlerini alabilirsiniz. Bu konuda birçok kişinin tercih ettiği siteler vardır. Bu siteler Gamesultan, Mtcgame gibi sitelerdir.

Oyun Satış Siteleri Fiyatları Hakkında Bilgi

Günümüzde birçok alışveriş sitesinde oyunlar hakkında fiyatlar konusunda inanılmaz bir yarış içinde ve oyunu oynayan oyuncular bir sürü kampanya kovalamaktadır. Bu konuda oyunculara Steam oldukça pahalı bir yaklaşım sunuyor. Ve kullanıcıların tepkisini çekiyor.

Oyunlara Gelen Gelirler

Oyunlar bu oyuncuların yatırdıkları paralardan ve ilgiden müthiş bir şekilde para kazanıyorlar. Bunun en önemli etkenlerinden biriside 14 yaşından küçük çocuklardır. Çünkü bu küçük yaştaki oyuncular oyunlara inanılmaz biçimde ailelerinden aldıkları tüm parayı bu oyunlara yatırabiliyorlar. Bunun önüne geçilebilmesi için oyunun yapım şirketleri bir sınırlama getirmiştir. Ancak hiçbir işe yaramamıştır. League of Legends yapım şirketi Riot Games bu konuda bir adım attı. Ve artık 12 yaşından küçükler oyunlara giremeyecekler. Daha yürürlüğe girmedi fakat böyle bir şeyin olması sevindirici bir haberdir.

Oyun Olarak Alışveriş Siteleri

En Çok Tercih Edilen Alışveriş Siteleri

En çok oyun alınan alışveriş sitesi, şüphesiz Steam çünkü 125 milyondan fazla aktif kullanıcı sayısına ulaşarak rekor kırdı. Ve adeta oyun sektörünü silip süpürdü.

Gamesultan en çok oyun içerisindeki nakit, puan gibi şeylerin satılmasında önemli bir rol oynar. Ve diğer Online oyunların yükünü gamesultan çeker.

Bu sitelerden başka daha çok ucuz ve kampanya seven siteler vardır. Ve oyun kullanıcılarını kendi sitelerine çekmeye çalışmaktadır.