Bellona 2017 Salon Takımları Modası

Bellona 2017 salon takımları modası evlerinize baharı yaşatacak cinsten. 2017 yılının modası uçuk renk tonlarını mobilyalarla buluşturan Bellona sizlere harika seçenekler sunuyor.

 Silinebilir kumaşlar

Bellona 2017 salon takımlarında kullandığı kumaşları özenle seçerek kullanıcıları rahat ettirmeyi temel almıştır. Kullanılan kumaşlar leke tutmayan ve kolayca silinerek temizliği sağlanabilen çok özel kumaşlardır.

 Yüksek mobilyalar

Bellona şıklık kadar kullanım kolaylığına da önem veren bir marka olduğu için bayanların rahatını düşünerek Bellona 2017 Salon Takımları Modasımobilyalarını yüksek tuttu ki altlarının silinerek temizliği bayanlara kolaylık sağlasın. Bu yüksekliği ayarlarken şıklıktan da ödün vermemek adına mobilya ayaklarını mobilyalarla uyumlu ve çok şık olmasına ayrıca dikkat etti.

 İnanılmaz uyumlu renkler

2017 yılının hakim olduğu renkler daha uçuk renk tonları olduğu için birbiri ile en uyumlu renkleri sizler için bir araya getirdik. Mobilyaların modelleriyle en uyumlu olacak renkler tasarımcılarımızın uzun uğraşları sonucunda seçilmiş ve sizlerin beğenisine sunulmuştur. Özellikle küçük evleri geniş ve ferah gösteren açık renk tonları bayanların beğenisine sunuldu. Son yılların modası olan desenli ve çok sayıda ki yastıklar bu seneki takımlarda da göze çarpıyor.

Standartlara göre ayarlanan koltuk genişlik ve yükseklikleriyle tüm sevdiklerinizle rahatça uzun yıllar Bellona 2017 Salon Takımları Modasıkullanabileceğinizi garanti ettiğimiz koltuklar üretiyoruz. Chester tarzı modellerimiz üzerinde yaptığımız bazı değişikliklerle daha zarif ve kibar modelleri sizlere sunmuş bulunuyoruz. Delikli modellerdeki düğmelerin isteğiniz durumunda değişimi gibi sizin tercihinize bıraktığımız yönleriyle yeni salon takımlarımızı çok beğeneceğinizi umuyoruz.

Alacağınız salon takımımıza uygun çok seçenekli halı modellerimizi de sizlerin beğenisine sunuyoruz. Beğendiğiniz renk ve modeldeki halılarımızın istediğiniz ebatlarını temin ederek sizleri mutlu ve memnun ederek evlerinizin güzelliğini taçlandıracak olmak bizler için ayrı bir övünç kaynağı olacaktır. Yeni mobilyalarınız da mutlu günler geçirmenizi dileriz.

COMMENTS

  • <cite class="fn">Cüneyt Arslan</cite>

    Yeni evlendim tüm alışverişimi Bellonadan aldım oldukça güzel ve kaliteli ürünleri var

Comments are closed.